Ramada Hotel & Suites by Wyndham Kemalpaşa İzmir geleceğin turizmcilerini ağırladı.

31.10.2018
Dokuz Eylül Üniversitesi Seferihisar Fevziye Hepkon Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü öğrencileri otelimizi ziyaret etti Detay

Forum Bornova ve Şehir Merkezi Artık Çok Yakın

26.02.2018
Sizler için Şehir Merkezi transferine ilave olarak Forum Bornova Alışveriş Merkezi'ne de ücretsiz transfer hizmetini başlattık. Detay

Hafta Sonuna Özel Kampanyalar

26.02.2018
Hafta sonu konaklama paketi Detay

DÜNYA MUTFAĞI YANIBAŞINIZDA!!

10.11.2014
ÖĞLE YEMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK YAKININIZDA, FARKLI VE EKONOMİK BİR ADRESİNİZ VAR! Detay

KESİAD ÜYELERİNE ÖZEL FIRSATLAR

22.06.2014
Ramada Hotel&Suites İzmir Kemalpaşa Ailesi sizi ve firmanızın değerli misafirlerini ayrıcalıklar ile ağırlamaktan mutluluk duyarız. Detay

KESİAD ÜYELERİNE ÖZEL FIRSATLAR

22.06.2014

Ramada Hotel & Suites by Wyndham Kemalpaşa İzmir ailesi sizi ve firmanızın değerli misafirlerini aşağıdaki ayrıcalıklar ile ağırlamaktan mutluluk duyarız.

*Eşsiz lezzetlerin öğle ve akşam yemeklerinde hızlı servis ile sunulduğu, Cherry Restaurant ve Baresto Bar'da yapacağınız tüm yiyecek ve içeçek harcamalarında %10 indirim hakkı.

*1250 m2 alana yayılan; H&H Wellness & Spa'da yapacağınız tüm şahsi üyelik ve kişisel bakım hizmetlerinde %10 ekstra indirim avantajı.

*Standart, deluxe, suite ve dublex suite seçeneklerinin sunulduğu odalarımızda yapacağınız; firma konaklamalarınızda size ve misafirlerinize çok özel indirimli fiyat avantajları.

*Tümü gün ışığı alan ve teknolojik ekipmanlar ile donatılan toplantı salonlarımızda alacağınız toplantı paketi ve yemek fiyatları üzerinden %10 indirim avantajları.